Teenindus

STIK ROOSNA-ALLIKU teeninduse tegevusalaks on sõidu- ja pakiautode hooldus ja remont olenemata auto margist ja vanusest, samuti varuosade müük.  Teeninduses on kaasaegne müügisaal, varuosade ladu ja remonditöökoda. 

Stik Roosna-Alliku teeninduse eesmärk on pakkuda oma praegustele ja tulevastele klientidele kiireid ja konkreetseid autoremondi ja autoteeninduse võimalusi, tagades operatiivselt kvaliteetsed autovaruosad ning oskusliku töö käsikäes tehniliste teadmiste ning kaasaegse sisseseadmega. Teeninduse eesmärgiks on järjest rohkem tähelepanu pöörata pakutava töö kvaliteedi tõstmisele, oma meeskonna arendamisele läbi oskuste ja teadmiste taseme edendamise, tagades sellega autoomanikele probleemitu ning ohutu sõidu.

Stik Roosna-Alliku teeninduse põhitegevustest võib veel eraldi välja tuua sõidukite kahjukäsitluse kere ja värvitööde puhul, kus teeme koostööd kõikide kindlustusseltsidega, ning samuti autoklaaside kahjukäsitlus.     Meie töötajatel on nii teoreetilised kui ka praktilised oskused, mis on vajalikud pakkumaks kvaliteetset teenust. Meie põhiklientideks on nii firmad, eraisikud kui ka autoremondiga tegelevad ettevõtted, kes hindavad kvaliteeti ja aega.

Stik Roosna-Alliku  "PARIM PARTNER AUTOLE"

Vaata teenuseid